Czym zajmuje się skup nieruchomości

nieruchomosci skup 2020 warszawa

Czym zajmuje się skup nieruchomości

Czym zajmuje się skup nieruchomości

nieruchomosci skup 2020 warszawa

Patrząc na rynek nieruchomości widzimy jak dynamiczny i różnorodny jest jego rozwój, dlatego trudno przewidzieć, jak bardzo mieszkanie czy dom stracą na wartości po latach użytkowania. Ciężko jest również oszacować, czy w chwili planowanej sprzedaży nasycenie ofertami będzie na tyle małe, a popyt na tyle duży, że sfinalizowanie transakcji zajmie zaledwie kilka dni czy tygodni. Zazwyczaj unikamy szybkiej sprzedaży mieszkania, jednak w sytuacji, gdy jest ona jedynym rozwiązaniem, z pomocą przychodzi agencja, która prowadzi skup nieruchomości.  

Skup nieruchomości Warszawa 2020, jak i skup nieruchomości Kraków 2020 przypomina nic innego jak skup samochodów. Ideą takiej oferty jest dokonanie szybkiej wyceny i dopełnienie formalności związanych z umową kupna-sprzedaży w możliwie najkrótszym czasie. Tak więc, jakie korzyści wiążą się dla potencjalnego klienta?  Szybkie spieniężenie domu czy mieszkania (bez często wielomiesięcznego oczekiwania na atrakcyjną ofertę) pozwala na szybki dostęp do gotówki co jest często istotne w przypadku zakupu nowego lokalu czy też realizacji innych celów finansowych. Skup nieruchomości rekomendujemy klientom, którym zależy na szybkim pozyskaniu funduszy.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Z PROBLEMAMI PRAWNYMI

Zajmujemy się również skupem nieruchomości z problemami prawnymi, czyli takich, które zniechęcają nabywców do jej zakupu. Do tego typu problemów prawnych zaliczamy między innymi zadłużenia z tytułu czynszu, wpisy w księdze wieczystej o wszczętej egzekucji komorniczej, utrata chwilowej płynności finansowej, skutkująca rosnącym zadłużeniem lokalu lub problemy ze spłatą kredytu, brak możliwości sprzedaży z uwagi na zameldowaną w lokalu osobę lub też różnica zdań pomiędzy współwłaścicielami lokalu uniemożliwiająca jego sprzedaż na rynku. W takich sytuacjach doprowadzenie do egzekucji komorniczej czy też windykacji bankowej pozwala właścicielowi w najlepszym przypadku odzyskać ok. 70-60 % wartości nieruchomości, a z tych kwot, należy jeszcze spłacić zadłużenie.

Zarówno skup nieruchomości Warszawa 2020, jak i skup nieruchomości Kraków 2020 doprowadzą do tego, że szybko uzyskujecie Państwo płynność finansową, a nasza firma rozwiązuje kwestie prawne, które stanowiły problem dla innych osób zainteresowanych jej zakupem.

SKUP ZA GOTÓWKĘ DLA KAŻDEGO 

W naszej firmie oferujemy skup nieruchomości wyłącznie za gotówkę. Oznacza to, że w chwili sfinalizowania transakcji otrzymacie Państwo wypłatę całej umówionej kwoty we wcześniej ustalonej formie. Zazwyczaj jest to przelew na wskazany rachunek bankowy lub przekazanie jej gotówką. Po podpisaniu stosownej umowy dysponujecie środkami ze sprzedaży i możecie je przeznaczyć na dowolny cel.  Tego typu działanie powoduje, że szybko uzyskujecie Państwo płynność finansową oraz gotówkę na realizację własnych planów i unikacie niekorzystnej dla Państwa egzekucji komorniczej czy windykacji bankowej, w trakcie których, środki uzyskane ze sprzedaży, stanowią niewielką wartość windykowanej nieruchomości.

No Comments

Post A Comment